Çalışan Aydınlatma Metni
  • Register
>

  SÜRTAŞ MADENİ VE PLASTİK EŞYA İMALAT İHRACAT İTHALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ

 

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10 uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla, aşağıda bilgileri bulunan  1 Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya İmalat İhracat İthalat San. ve Tic. A.Ş. (“  Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya”) tarafından hazırlanmıştır.

MERSİS Numarası: 0787033131800001

Adresi:  Osmangazi Mh. Barış Manço Cad. No:2 Sürtaş Binası Esenyurt/İstanbul

Telefon: 0 Telefon 212 689 16 04       
Faks:
0 Fax 212 689 16 12    
E-mail:
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

  Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya, çalışan aday/stajyere ait: ad, soyad, doğum tarihi, doğum yeri, medeni hali, uyruğu, TC. kimlik no, geçici TC. kimlik numarası, cinsiyet bilgisi, iletişim adresi, e-posta adresi, kayıtlı elektronik posta adresi (kep), cep/telefon no, özgeçmiş bilgileri, askerlik bilgileri, hukuki işlem, kamera kayıtları verileri, diploma bilgileri, gidilen kurslar, meslek içi eğitim bilgileri, sertifikalar, transkript bilgileri, fotoğraf,  engellilik durumuna ait bilgiler, kişisel sağlık bilgileri, kullanılan cihaz ve protez bilgileri, ceza mahkumiyetine ve güvenlik tedbirine ilişkin bilgiler, aile bilgileri, çocuk sayısı, çalışma verileri, son çalışılan şirket bilgileri, referans bilgileri, imza ve ücret beklentisi, başvuru formu doldurulma tarihi ve form bilgileri; çalışan adayı/stajyer seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, çalışan adaylarının başvuru süreçlerinin yürütülmesi, faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, fiziksel mekan güvenliğinin temini, hukuk işlerinin takibi ve yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, insan kaynakları süreçlerinin planlanması, iş sağlığı/güvenliği faaliyetlerinin yürütülmesi, iş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin yürütülmesi, ücret politikasının yürütülmesi amaçlarıyla işlemektedir.

Söz konusu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, açık rızanın alınması, veri sorumlusu meşru menfaati” hukuki sebebine dayanarak işe alım ve yerleştirme işlemlerinde sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda elde edilmekte, tamamen veya kısmen otomatik yolla işlenmekte olup, gerekli her türlü teknik ve idari tedbirler alınarak korunmaktadır. Açık rızanın geri alınması halinde, veri işleme faaliyeti durdurulmaktadır.

Yukarıda belirlenen amaçlarla, gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşabilmektedir.

Kanunun “İlgili kişinin hakları”nı düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, ayrıntısını  http://www.surtas.com.tr/ adresinde bulunan   Sürtaş Madeni ve Plastik EşyaKişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasında düzenlendiği şekilde, Başvuru Formu’nu   Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya’ya ileterek yapabilir.

AYDINLANMA BEYANI

Yukarıda açıklanan tüm hususlarda tarafıma gerekli aydınlatma yapıldığını, Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi kapsamındaki haklarımı bildiğimi beyan ederim.
 

 ONAY KUTUSUNDA Kİ GÜVENLİK ANAHTARINI GİRMENİZ İMZALADIĞINIZ VE ONAYLADIĞINIZ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

Kayan Yazılar - Asla Silme - Sitenin yapisi bozulur

Kayıt Ol

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.