Müşteri Aydınlatma Metni
  • Register
>

SÜRTAŞ MADENİ VE PLASTİK EŞYA İMALAT İHRACAT İTHALAT SAN. VE TİC. A.Ş. 
MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ VE AÇIK RIZA BEYANI
 

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10 uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla, aşağıda bilgileri bulunan   Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya İmalat İhracat İthalat San. ve Tic. A.Ş. (“  Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya”) tarafından hazırlanmıştır.
 

Unvan:

 Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya İmalat İhracat İthalat San. ve Tic. A.Ş.

MERSİS Numarası:

 0787033131800001

Adresi:

 Mh. Barış Manço Cad. No:2 Sürtaş Binası Esenyurt/İstanbul

Telefon:

 0 212 689 16 04

Faks:

 0 212 689 16 12

E-mail:

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

  Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya, müşteri ve müşteri temsilcilerine ait: Ad, soyad, TC. kimlik no, imza, adres, e posta adresi, cep/telefon numarası, hukuki işlem, ödeme bilgileri, fatura, senet, çek bilgileri, gişe dekontlarındaki bilgileri, sipariş bilgisi, randevu bilgisi, finans bilgileri, banka hesap numarası, IBAN numarası, kredi kartı bilgileri, web site verileri, çerez kayıtları, siteye login olma sıklığı/zamanları, son login tarihi, tarayıcı bilgileri, IP adresi, IP konum verileri, üye olduğu tarih, alışveriş geçmişi bilgileri, anket, kampanya çalışmasıyla elde edilen bilgiler, talep veya şikâyet verileri, giriş çıkış kayıt bilgileri, kamera kayıtları verilerini; firma/ürün/hizmetlere bağlılık süreçlerinin yürütülmesi, faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, finans ve muhasebe işlerinin, fiziksel mekan güvenliğinin temini, hukuk işlerinin takibi ve yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin, mal/hizmet satış sonrası destek hizmetlerinin, mal/hizmet satış süreçlerinin, mal/hizmet üretim ve operasyon süreçlerinin yürütülmesi, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin, müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin, pazarlama analiz çalışmalarının, reklam/kampanya/promosyon süreçlerinin, sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, talep/şikayetlerin takibi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, veri sorumlusu operasyonlarının güvenliğinin temini, yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi, bilgi güvenliği süreçlerinin, lojistik faaliyetlerinin yürütülmesi, iş ortakları, tedarikçilerin bilgiye ve tesislere erişim yetkilerinin planlanması/yönetimi, iş ortakları, tedarikçilerle olan ilişkilerin yönetimi, iş ortağı/tedarikçi çalışanlarının giriş çıkış kayıtlarının toplanması amaçlarıyla işlemektedir.

Söz konusu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “kanunlarda açıkça öngörülmesi, sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi” hukuki sebebine dayanarak fatura, ödeme, lojistik; , “açık rızanın alınması” hukuki sebebine dayanarak sipariş, tanıtım, itibar yönetimi, müşteri memnuniyeti işlemlerinde, sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda elde edilmekte, tamamen veya kısmen otomatik yolla işlenmekte olup, gerekli her türlü teknik ve idari tedbirler alınarak korunmaktadır. Açık rızaya dayanan işlemlerde, açık rızanın geri alınması halinde, veri işleme faaliyeti durdurulmaktadır.

Kişisel verileri, yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi ile sınırlı olmak üzere; gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, hissedarlar, tedarikçiler, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, sözleşmeli hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız kuruluşlar ile paylaşılmaktadır.

Kanunun “İlgili kişinin hakları”nı düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, ayrıntısını  http://www.surtas.com.tr/ adresinde bulunan   Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasında düzenlendiği şekilde, Başvuru Formu’nu   Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya’ya ileterek yapılabilir.  

AYDINLANMA BEYANI

Yukarıda açıklanan tüm hususlarda tarafıma gerekli aydınlatma yapıldığını,   Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi kapsamındaki haklarımı bildiğimi beyan ederim.

 ONAY KUTUSUNDA Kİ GÜVENLİK ANAHTARINI GİRMENİZ İMZALADIĞINIZ VE ONAYLADIĞINIZ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

Kayan Yazılar - Asla Silme - Sitenin yapisi bozulur

Kayıt Ol

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.